SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2003 AUDI A4 2.5tdi Quattro Sline Avant
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
72202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 2.5tdi Quattro Sline
Viti i prodhimit 2003
Manuall, karrika sport gjysem lekur,
Quattro (4x4)
Sline (sport line)
Xenon
Karrikat me nxemje
Klimatronik
Fellne 17 (sline design) me guma te veres)
Fellne 16 me guma te dimrit
Etj.

Kerri nuk ka regjishtrim plus dikun 500euro denim
Edhe osht pak i aksidentum shihet ne foto ne anen e djatht farin e ka t'thym. (rreth 200euro dem)

Vetura shitet urgjent nuk beje ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Lirim
Prishtinë
+37744275161
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »