SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat alahambra 1.9 tdi (di) kuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
Rrota Aliazhi
ID e produktit :
72264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makine familjare ngjyra hirt ne gjendje shum te mire optike dhe teknike padgane
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »