SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito CDI 108
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
ID e produktit :
72369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombin mercedes vito 108 cdi 2.0 kubikazha lend djegese Naft viti 2001 km 210mij veq sa ka ardh pej zvicrre ngjendje te rregullt kombi gjendet ne Kijev nr 049 483 642 edhe ne viber
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ED
Pejë
049483642
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »