SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen saxo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
Lloji :
Citroën
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
72430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
10 muaj regjistrim
Klim
2002
Naft
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elvedin
Mitrovicë
049701181
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »