SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x5 3.0 d rks 7700€
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Viti :
2003
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
72465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 3.0d
Viti i prodhimit 11/2003
Ne gjendje shum te mor
Rks 1 vit
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
045311035
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »