SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamioni Man Sanduqar 12-192
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
800,801,658
Viti :
1989
ID e produktit :
72471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamioni Man Sanduqar 12-192 viti I prodhimit 1981.

Kamioni ka te kaluara 800801658 km

Qmimi me kompenzim ose me nderrim.
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Prishtinë
045543222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »