SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2 1.6
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
93,600
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
72512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura posedon fellge dhe karrige te golf 3 per me shum telefononi ne ket numer 045 251 459
Informata rreth publikuesit
Florian
Kamenicë
hogosht [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »