SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART 2003 BENZIN
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
72647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart 2003 Benzin
Informata rreth publikuesit
boogrookkp
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »