SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ose ndrroj honda NSR 125
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
72655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ndrroj honda NSR 125 cc ne gjendje te mir punon shum mir drita extra ja kom montu vetem masken perpara e ka te demtume pak ndrroj me ndonje telefon Iphon 5S ose samsung S4 S5 me motor vjen edhe helmeta edhe jakne dorza me kto ka tjeter qmim nr viber +37745688128
Informata rreth publikuesit
Misteriozi
vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »