SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3C High Line AUTOMATIC DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
72665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet

• Passat 3C High Line Packet
• Viti 08 2005 Modeli Dallon prej tjerve
• Fellnet High Line
•Regjistrim 1 vjetRKS 28 07 2016
• Semspra Parkingu Para Mbrapa
• Klim
• Karriga me nxemje gjysme Lekur
• Bourd Computer
• Tempomat
• 12 x Airbags
• Xhama Elektronik
• ABS
• Drita Automatike Xenon-Big-Xenon ka ta sillesh timonin te kthehen drita
• Sensora ne Pasqyre
• Vaji Filterat te sapo ndrruar ....
Per info me shume ne tel
044 156 373 sms mos dergoni e as ne viber
Informata rreth publikuesit
FATON
Gjilan
044156373
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »