SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
€17,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
Lloji :
BMW X5
ID e produktit :
72697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.5 - Diesel - 210KW / 286PS - Viti i Prodhimit 2008
Sport Paket - Foll Lekur - Sportiv - Panoram - Gjamat e Zeza Fabrikat - Navigation System - System Parkingu -Vollan Sportiv - Fellga 20 Col - Full Extra - Librez Italiane - Pa Dogan
Kontakt - +37744-638-828 / +38649-111-256
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
+38649111256
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »