SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf4
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,132
Motori (kubik) :
66.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Radio
ID e produktit :
72701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adem
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »