SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
53,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
72702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 , 1.4 Benzin kilometrazha 53.000 ,regjistrim deri ne muajin e 8
Informata rreth publikuesit
Astrit
Kastriot
045488861
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »