SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
chevrolet cruze
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
91,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
72778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen chevrolet cruze 2.0 dizel 150 kual fuqi sensor per shi sensor per parking abs 8 air bag programin e shpejtsis prej vollantit 91.ooo km orixhinal gumat te reja fellne 17 dritaret elektrik dritat dhesen sipas kohes automatik radien orixhinal cd tel 00393470314552 QMIMI 10.000
Informata rreth publikuesit
Rasim
Treviso, Italy
00393470314552
vetura xhindet ne itali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »