SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2004* QMIMI 3000 EURO*
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
72789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VIBER: : +37745550908-EDI
*KARAKTERISTIKAT:
* Ford Fiesta 1.4tdci viti”2004”
*Ngjyra :Kalter Qielli
*Dyer: 3
*Motori dizel (shume ekonomik d.m.th. hargjime te vogla)
*Çelsa: 2
*Timoni: Servo-hidraulik
*Klima:A.C
*Xhamat elektronik
*Central me dirigjim ne distanc
*Air Bag
*Frenat: Abs
*gomat e para: te reja-dimri
*Rexhistrim RKS :edhe 04 muaj
kontakti deri ora 21:00h
QMIMI 3000 EURO =FIKS=I PADISKUTUESHEM
VIBER: : +37745550908-EDI
Informata rreth publikuesit
edvardshaqiri
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »