SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw M5
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
BMW M5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
5000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
72807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw M5 400 Ps.
5000 Kubik Benzin. Qmimi Sipas Marrveshjes. Boj edhe ndrrim

Per qdo info Kontaktoni Nr , 044290491

Wetura osht Rks regjistrimi i Ka skadu.

Ne gjendje te rregullt teknike...
Informata rreth publikuesit
Xheki
Hagfors
Hagfors [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »