SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW=Bora 2.0
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,802
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
72810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Volkswagen-Bora, është në gjendje shumë të mir.
Vetura nuk ka asnjë problem, është e ardhur nga Gjermania dhe gjithqka është e paisur me sistem elektronik.
Shpenzimet e vetures janë të vogla dhe është i regjistruar deri me 18.08.2015
Qmimi i DISKUTUESHËM
Na kontaktoni në :
+491724532562
Informata rreth publikuesit
Krist
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »