SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz c220 cdi avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
72823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
posedon :liber servisi,klim tronik,liber servisi,karrika me memorje,i posa ardhur,goma te mira,karrika me memorje,pasqyre me nxemje,timon multifunksional ,drita te mjegulles,uj per larjen e farave(dritave),airbag,abs,esp,qmimi i volitshem
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
044 261 312
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »