SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat ibiza 1.9 tdi
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
72824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
posedon:i regjistruar rks deri ne muajin e 8/2015 eshte ne gjendje shum te mir teknike 96 kw harxhime te vogla pasqyre me nxemje klim tronik goma dimri drita te mjegulles bord kompjuter qmimi ivolitshem
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
044 261 312
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »