SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz B Clas 180 Viti 2007
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
72827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz B Clas 180 Viti 2007. E ardhur nga gjermania, Kambio automatike TIP TRONIC, Motorr 180 naft. Veshje meshine. Shitet pasi kam marre makine tjeter
Informata rreth publikuesit
Elisi
Prishtinë
00355698970863
Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »