SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
honday
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Lloji :
Hyundai Galloper
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
72830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bejm edhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
Qemal
Zürich, Switzerland
Zürich, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »