SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 2.0 hdi -03
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
72831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot 307 2.0 HDI
posedon:
Airbag
Klimtronike;
abs,esp;
Sensor mrapa Parkingu;
Bord kompjuter;
radio cd ;
Gjama eletronike ;
Pasqyret eletronike ;
Fshisat me sensor ;
Centrall ka 2 qelsa ;
Alarm 2 telekomanda ;
Servisin ekryen ne itali ;
me liber servisi asht
goma te reja 4

PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL:049-277-705/044-209-655
Informata rreth publikuesit
Burim
Malishevë
044209655
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »