SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 520i e34
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
BMW 520
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
268,000
Motori (kubik) :
1998.00
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik
ID e produktit :
72844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 520i E34 24 ventilla benzin plin . BMW-ja ka :

*HIDRAULIK
*KLIMA AC
*ABS
*2 PAR QELSA
*CENTRALL
*FELLNE ALLUMINI (me goma te dimrit)

BMW e ka 1 defekt diktunin e krejes e ka tdjegt punnon edhe nbenzin edhe nplin pumpen e benzinit ja kom ble e ka tre mujna me kall me kqyr qysh punon po spunon shum mir tash per shkak tdiktunit tkrejes qe ju ka prish . QMIMI 450 VLEN DERI ME 20 MARS MAS KSAJ DATE KA TJETER QMIM 044 219 551
Informata rreth publikuesit
Fidan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »