SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes gollf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,420
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime
ID e produktit :
72853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes gollf 4 benzin 1.6 viti i prodhimit 2003 i ardhur nga zvicrra i pa doganuar Nr 044142644
Informata rreth publikuesit
fazli_dautaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »