SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes pasat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
311,744
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
72854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 2.5 dizell 4x4 viti i prodhimit 2003 eshte ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga zvicrra per ma shum informata kontaktoni ne ket Nr 044142644
Informata rreth publikuesit
fazli_dautaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »