SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 4
Çmimi :
€3,490.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
72855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW golf 4, 96kw 6 shpejtesi me libert e servisit i po sa ardhur nga Gjermania
Informata rreth publikuesit
Petrit
Gjakovë
045278400
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »