SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 306
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Peugeot 306
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
72856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugeot 306 shum i mire.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Gjakovë
045278400
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »