SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
new bettle
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Beetle
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
237,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
72876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Asht ne gjendje shum te rregullt regjistrim ka me te gjitha paisjet
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ki
Velezha
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »