SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN SAXO
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Lloji :
Citroen Saxo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
1998
ID e produktit :
72890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Citroen saxo 1.5 dizel në gjendje shum të mir shpenzime shum t vogla
Informata rreth publikuesit
Ermir
Vushtrri
044198230
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »