SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion MAN
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
410.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
72899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes kamion man TGA 410 viti 2001 Me Pomp Kiperi Retarder Klim 044-606 474 ose 044-201 479
Informata rreth publikuesit
Emrush
Suharekë
Gjeravica nr 6 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »