SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL FRONTERA 2.2 DIESEL VITI 2000
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Lloji :
Opel Frontera
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
72923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel frontera 2.2.cdti viti 2000 e regjistruar rks deri ne muajin e 9.ne gjendjte shume te mire teknike.4x4 uleset me likur.posedon klime.
Informata rreth publikuesit
shkumbin
Ferizaj
+37744461391
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »