SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1998
Ekstra :
Immobiliser
ID e produktit :
72933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdi
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »