SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320 dizell 2002
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '17
Lloji :
Bentley
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
20000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
72940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320 dizell viti 2002
Rks deri muajin e 10-2015
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enver
Dardanë
044 277 303
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »