SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.6 TDI 6 Shpejci BLUE MOTION TECHNOLOGY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:01
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,306
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
72970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Passat 1.6 TDI, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Passat 1.6 TDI 6 Shpejci BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2011
* 6 Shpejci
* KLIMATRONIC
* Multi Funksion (Pulla ne Timon)
* Auto Hold System
* NAVI
* Tempomat
* Karrikat me Nxemje
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD/NAVI
* Goma te Reja
152306 KM

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »