SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
72984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Punto 1.9 JTD
Informata rreth publikuesit
Menar
Prishtinë
045681 869
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »