SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz c220
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
72996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht ne gjendje te mir ka senzora parkingu para mrapa , senzor per shi karrikat me nxemje tempomat.,dritat xenon bi xenon me llupa , esp, km 210000 me liber servisi
Tel : 045 529 628
Informata rreth publikuesit
pajtim
Prishtinë
045529628
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »