SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#Volkswagen/VW #Golf -4 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
73145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Golf -4 2000

Vetura eshte ne gjendje perfekte me te gjitha servisat e kryme,klimtronic,fellne,,dritaret me rym,vollan tresh,gjethqka funksionale,regjistrim 8 muj,vlen te ceket hipotek nuk osht perkthimi behet menjeher,044269826 Ndrrim i mundshem
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Drenas
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »