SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Movano 2.5 DTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
73152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Movano 2.5 DTI . Ne gjendje shume te mirë i ardhur nga CH, është i pa doganuar, për më shumë shikoni fotot si duket.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat
044354559
049354559
Informata rreth publikuesit
Fadil
Gjakovë
+37744354559
Batushë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »