SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lancia Y 1.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Lancia Ypsilon
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1998
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
73240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lancia Y 1.2 Benzin, Viti Prodhimit 1998. Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Informata rreth publikuesit
Faredin
Prishtinë
044305035
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »