SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES VETUR
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Lloji :
Mercedes S 320
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
275,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
73285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES S320 CDI SHUM I RUJTUN NGJYREN SHUM TE RE I ARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE SHUM TE MIR
Informata rreth publikuesit
Xhyneid
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »