SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten dy golfa 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1981
ID e produktit :
73295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten dy golfa 1 njoni 1.9 dizel dhe 1.6 benzin
Informata rreth publikuesit
muhamed
Gjilan
045534302
pogragje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »