SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
73299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra 1.6 Benzin - Gaz ne gjendje shume te mire

044173663
049173663
Informata rreth publikuesit
Afrim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »