SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C 1.4 -02
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
73302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa C 1.4. Viti i prodhimit 2002. Kilometra 211 832. Vetura ëshë ne gjendje shum te mir Teknike dhe Opktike. DOGANEN dhe HOMOLIGIMIN e ka te paguar, e regjistruar ne KS. Per me shum kontaktoni +386 49 305 719
Informata rreth publikuesit
Endrit
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »