SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
270.00
Viti :
2001
ID e produktit :
73303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje perfekte
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artil
Shkodër [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »