SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES DAEWOO MATIZ
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Daewoo Matiz
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
980.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
73347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Daewo Matix benzin 890kubik,kater dyrësh,goma te reja m+s sava,gjama elektronik,Rks,kasetofon me cd,5shpejtsi etj.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prizren
044630764
PRIZREN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »