SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubish l200 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Lloji :
Mitsubishi L200
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
73356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubish L200 viti 2003 ne gjendje te rregullt i sapo rexhistruar
Informata rreth publikuesit
agron
Ferizaj
045229378
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »