SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1.6 Opel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Lloji :
Opel Ascona
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore
ID e produktit :
73389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opelin , regjistrim deri me 05/06/2015, ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
beli
Prishtinë
044488160
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »