SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kamioni Scani 420 me rimorkio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '16
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
266,366
Viti :
2004
ID e produktit :
73390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamioni Scani 420 me rimorkio viti I prodhimit 2004 eshte ne gjendje shume te mire.

Cmimi me marreveshje ose me nderrim me makine apo mjete te tjera.

Kilometra te kaluara 0266366 km
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Prishtinë
045543222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »