SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jeep Gonon
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Lloji :
Jeep Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
58,473
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
ID e produktit :
73438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
044-638-215 Reqistim ka i rujton
Informata rreth publikuesit
Shqipdon
Geneva, Switzerland
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »