SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kangoo Rapid
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
Lloji :
Renault Kangoo
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
73457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Kangoo Rapid - Pick-Up,regjistrim ,deri më 03.03.2016
Informata rreth publikuesit
Granit
Prizren
044233927
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »